Ať už je výhra cokoliv!

15. listopadu 2017 v 0:49 |  My mess...
Tak co mi dnes povíš milého, Člověče? Budeš opět opakovat ty samé urážky, nebo dnes snad přijdeš s něčím novým a převratovým? Co prosím? Že nikoho nezajímám a nikomu na mě nazáleží? Že až umřu, ani slza neukápne? Svět se bude točit dál, že ano? Mám IQ poloopice, co se praštila do hlavy? Jsem píča? Jsem jen otravná veš? Jsem osina v prdeli tvého každodenního života? Co dál, Člověče? Co mi ještě řekneš? Nikdy v živote neuspěji? Skončím na ulici a budu kouřit bezdomovcům, abych vůbec měla co jíst? Vybrala jsem si naprosto směšný životní cíl? Jsem blbá? Jsem mor? Jsem absolutně vypatlaná? Opravdu? Hrozně tě seru pokaždé, když otevřu držku, ale zároveň tě baví se se mnou hádat? A můžu dělat co chci s přesto mě pořád budeš urážet, protože svět je nespravedlivý?

Ach, milý Člověče... Milý naivní Človíčku! Oháníš se svou duchaplností, a přitom si nevidíš ani na špičku nosu. Kdyby ses totiž rozhlédl okolo sebe, kdyby ses na mě někdy podíval, než do mě začneš kopat, zjstil bys, že je to naprosto naopak.

Pokud nikoho nezajímám, jakto, že mám tolik dobrých přátel, kteří mě vždycky podrží, a rodinu, která mě nadevše miluje a je na mě hrdá? Pokud až umřu ani slzy neukápne, proč již teď slzy kanou, když cestuji dále od mých blízkých? Pokud se nic nezmění a svět se bude točit dál, jakto, že již dnes měním svět okolo sebe každým slovem, činem, myšlenkou? Jakto, že s mým poloopičím IQ jsem ve škole nadprůměrným studentem? A jsem víc píči než ty kdy dostaneš... Proč, když jsem tak otravná, chodí za mnou kamarádi sami od sebe, protože se se mnou rádi baví? Pokud jsem osina v tvé prdeli, k čemu ti pomůže, že ránu budeš pořád dokola dráždit? Nikdy v životě neuspěji a proto jsem neprojela jediné přijímací zkoušky v mém životě, že? Pokud budu bez peněz, dokážu se zařídit, neboť narozdíl od tebe umím rukama doopravdy pracovat (ne, klávesnice počítače se nepočítá jako práce, Člověče...). A je můj životní cíl směšný jen proto, že jsem postavila na svém žebříčku priorit štěstí výš než peníze? A jaká je definice slova "blbá", Člověče? Víš to vůbec? Jsem nevyléčitelná nemoc, neboť odmítáš být uzdraven. Člověče, tady nejde o tvoje pobavení mou hloupostí, tady jde o tvoji potřebu dokazovat si svou nadřazenost. A nejsi to ty, kdo se tím upřímně baví, ale já, neboť jsi v těchto situacích tak směšný... A ne, nenechám se urážet někým, kdo mi nesahá ani po kotníky. To jsi na omylu.


A pokud je svět nespravedlivý, tak proč jsem já šťastná a ty zoufalý?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Levotočivá_šestka Levotočivá_šestka | 15. listopadu 2017 v 23:02 | Reagovat

Moc často věci nekomentuju, ale tenhle článek mě dojal a zároveň namotivoval. Přesně vím, o čem mluvíš.

2 AIM! AIM! | 16. listopadu 2017 v 23:06 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že ty moje žblepty na někoho působí.

3 Levotočivá_šestka Levotočivá_šestka | 26. listopadu 2017 v 22:41 | Reagovat

Píšeš fakt skvěle, klobouk dolů.

4 AIM! AIM! | 27. listopadu 2017 v 19:07 | Reagovat

[3]: Děkuji moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama